Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger!

Prosinec 2014

(Bez názvu XII)

31. prosince 2014 v 1:25 | Jehně |  Nikdy se nepřestanu ptát...
Sinnerman, where you gonna run to?

Smích už přešel, chlast taky. Zase konec roku, škoda, že ne 2007. Sedm let uteklo jak nic a znova jsem v podobnym bodu. Už ani nevim, co to bylo tenkrát.

Well I run to the rock, please hide me!

Už sněží. Vánoce a Silvestr. Pojebaný jako vždycky. Divný, že matka ví, na jaký číslo volat, když mě hledá někdy uprostřed noci. Divný utíkat od rodiny k tý "správný rodině". Opít se a brečet nad složenou rubikovou kostkou někde na Karláku.
"Že dáme na prdel i Ježíškovi, jsem fakt nečekala..."
A vlastně to byly ty nejlepší Vánoce.

But the rock cried out, I can't hide you.

Zejtra zas uteču. Teda už dneska. A doufám, že se už nevrátim.

Don't you see I need you, rock?

Všechno mělo bejt jinak. Hezký a třpytivý. Místo toho nateklej kotník a ekzém na rukách. Už jsem myslela, že zmizel a je tu zpět. Jen po tý jizvě skoro nic nezbylo. Ale vim, že tam byla, vim, že jsem něco slíbila a zas nedodržela. No, fakt promiň. Stejně je to jedno.

So I run to the river, it was bleedin'.

Jestli se probudim, vim, že to zas bude stejný. Ono se jen říká, že ne, aby všichni zoufalci měli nějakou útěchu a šanci začít znova. Ale bude to stejný.

So I run to the Lord, please hide me Lord!

Jsem tam zas po dlouhý době stála a modlila se. Prej jsme každej svíce, která čeká, až jí někdo zapálí. No tak prosím! Zatim mě každej sfoukl na začátku a ještě šťouchal do horkýho vosku a pak ho rozpatlal někde po zdi.

But the Lord said, go to the devil.

Ona snaha se možná cení, ale fakt nestačí.

So I ran to the devil, he was waitin'.

Vždycky mě mrzí, když mě má někdo rád. Jsem hrozně nevděčnej zmrd. Aspoň kdybych místo "smolíček" řekla "promiň" a že to fakt nemá cenu.

Don't you know I need you, Lord?

Ne, asi fakt nepotřebuju nic. Tak se loučim, 2014, čau.