Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger!

Temno na konci Vagonu

16. září 2014 v 20:54 | Jehně |  Nikdy se nepřestanu ptát...
Jo, taky zkoumám lidi a tajně je zařazuju do hogwartskejch kolejí. Do Nebelvíru zařazuju čestný hovada, hrající si na hrdiny. Do Zmijozelu cílevědomý egoisty, co uznávaj jen sebe. V Havraspáru jsou ty chytrý, ale často podlézavý šprti. A Mrzimor je ten debilní nezajímavej zbytek. A určitě hulej.
Vždycky jsem byla přesvědčená, že nejlepší je Havraspár. I když Zmijozel i Nebelvír taky ujdou. Ty vole, ale Mrzimor fakt ne!
Ale tak prej mi vyšel Zmijozel. Podle Riby máme aspoň toho nejlepšího ředitele koleje. Mi mělo hned bejt jasný, že skončim někde s ní.

Tyvole, taky kdo jinej chodí do Vagonu, žejo?!

Nevim, jak je to možný, ale nikoho, koho odtam znám, jsem nepotkala nikde jinde. Jako by tam bylo takový velký rojení zmijozeláckejch hajzlů. A taky že jo. Akorát se k tomu někdy připlete i nějakej ten Mrzimor.

Blbý, že každá párty má pořádnej dojezd. Je tu září, sedim na zemi v koupelně a brečim. Dobrý okamžiky se mi rozložily v krvi jak jed. Rukama si zakrývám obličej, ale stejně mám všechny ty sračky před očima.


"Ty vole, Jehně, jak dlouho už se řežeš?"
"Neřežu. Chodim do Vagonu."
"A nechceš se radši řezat?"
"Jako taky si říkám, že by to mělo na mojí psychiku lepší vliv."


Vagon je místo přezdívek. Jako děvka, královna nebo plukovník. To jenom já jsem jen prostě Jehně. Jednou jsem tam byla s jednou bezejmenou a ta to všechno posrala. Teda posrala by, kdyby bylo co posrat. Furt doufám, že mě bude balit nějakej hajzlovskej Zmijozelák, zatimco odkopávám Mrzimor. Protože na Havraspár ve Vagonu nenarazíte. A ten by mě stejně nebalil.


"Ste královny Vagonu, nemůžete zapálit svůj kingdom."
"Naopak. Musíme. Jinak zapálí on nás."


Na světě existuje pár pravidel. Dvě z nich jsou:

1. Nikdy se neptej, jestli může být ještě hůř.
2. Zapal Vagon dřív, než Vagon zapálí tebe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama