Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger!

Prosinec 2012

Vánoce se spánkovým deficitem

19. prosince 2012 v 23:18 | Jehně |  Nikdy se nepřestanu ptát...
Jdu po liduprázdném náměstí
Je ráno...zima...tma
Slyším jen téct vodu v opuštěných nádržích na kapry
Prej budou zas Vánoce
Zas celý město svítí
A já křičim do temný noci slova beze smyslu
...
Chci ti dát dárek
Ale srdce už z posledních sil sotva tluče na balícím papíru promočenym od tkáňovýho moku
Některý věci nelze darovat
A musíš si pro ně přijít sám

I Still Haven't Found What I'm Looking For

1. prosince 2012 v 16:06 | Jehně |  Nikdy se nepřestanu ptát...
(Napsáno někdy 14.11.)


Taky si po balení Skittlesek, snězenym na posezení, připadáte tak zdrogovaný...?Poslední dobou nějak víc přemýšlim nad svou aktivitou zde. Asi mě to začíná fakt bavit. přihlásila jsem se do Autorskýho klubu, přemýšlím nad svými články kudy chodím, dokonce si je píšu do sešitů ve škole. Možná si na to oficiálně pořádím spešl sešit. (Ano, fakt se mi líbí slovo "spešl", napsaný už vypadá hůř.)

Asi si říkáte, co sem vlastně hodlám psát. Možná si neříkáte nic, protože sem nikdo nechodí. Nevím. Sem tam nějaká odezva je. Každopádně ve svých článcích, které se plácají odnikud nikam, asi hodlám pokračovat.

Teď sedim ve škole před přednáškou a je mi divně. Opět jsem zatáhla půlku dne, přestože jsem si slíbila, že tenhle týden opravdu nic nevynechám. Taky si takhle děláte dohody sami se sebou? Dokonce jsem potkala holku, která se i trestá.

Poslední dobou hodně přemýšlím nad sebou a svým životem. Opět opakuju svoje chyby jako vždy a chovám se jak magor. Chci být jiná, ale nejde mi to. Nechci být dětinská. Nechci viset na minulosti. Chci se posunout. Ale čím víc se snažim, tím víc chci vše jinak. Tak, jak jsem si to vysnila. Jenže ono to takové není nikdy. Nikdy nic nejde podle plánu. Pořád jsem nenašla to, co hledám...


I have climbed the highest mountain
I have run through the fields
Only to be with you
Only to be with you...

But I still haven't found what I'm looking for...
(U2)

(Tuto písničku od U2 jsem nikdy neměla moc oblíbenou, až do chvíle, kdy jsem viděla přestavení Rock'n'roll v Národním divadle. Až tam jsem tak nějak pochopila význam hudby v době, kdy se hra odehrává...)