Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger!

Život už není jinakej

29. ledna 2012 v 17:46 | Jehně |  Nikdy se nepřestanu ptát...
Hm, tak první můj článek v tomto roce. Nějak jsem nestíhala sem něco napsat. Nebo nestíhala... Nechtělo se mi. Začátek roku mě opravdu znechutil. Rozhodla jsem se nehodnotit minulý rok a nepřemýšlet nad tím lepším rokem. Nebude lepší. Naopak. Bude to nejhorší rok mýho života. Pomalu zase prohrávám, tentokrát nejen bitvu, ale celou válku. Nezbývá než jít (konečně) do sebe a začít něco dělat. Tím, že to tu budu pořád jen opakovat, ničemu nepomůžu. Jsem znechucená událostmi posledního měsíce. Ale musim uavřít oči, zadržet dech a potopit se do těch sraček a nevnímat smrad.

Snad se tu brzy objeví moje školní věci. Rozhodla jsem se vypracovat maturitní otázky. Aspoň pro vás, když už ne pro sebe.


Zejtra, co zejtra? Kdožpak ví.
Zejtra si lehnem do rakví!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Huholoman Huholoman | 14. srpna 2012 v 16:17 | Reagovat

Nevim, co tě všechno trápilo na začátku roku, nicméně se tendle rok nevyvrbil zas tak špatně, ne? Máš úspěšně po maturitě a jsi přijatá na vysokou. No jo, hodně lidí mi na todle říká, že už to je trochu trapný, jak jim to každej říká. No ale tak vem si to z tý lepší stránky.. jseš pořád student, máš 4 měsíc volna a, pokud na vysoký nevylítneš, nemusíš dalších pár let platit sociální pojištění (nebo co to jinak musíš platit).

Což je celkem fajn, na brigádách máš úlevy na daních a slevy všude možně, jízdný, kino, knihkupectví atd.

No je fakt, že to chce nějakou rigádu a tu nemusí bejt lehký sehnat. Občas je to fakt pekelnej začarovanej kruh, abych mohl jít někam na brigádu, co se mého oboru týče, chtěj po mě mít aspoň 1 letou praxi někde jinde. No a jako když tudle podmínku maj všude, tak si tu praxi mám asi vycucat z palce. -.-

2 Jehně Jehně | Web | 20. října 2012 v 0:22 | Reagovat

Někdy mě udivuje, jak moc reálně a racionálně se na věc díváš. Mám na mysli "psychickou" stránku věci, reálné dopady mě mnohdy ani nezajímají...
Okolnosti psaní tohoto článku mám živě v paměti a snad mám i někde zastrčenej originální text...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama