Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger!

Říjen 2011

Piece of me

29. října 2011 v 23:53 | Jehně |  Nikdy se nepřestanu ptát...
Dlouho jsem nepsala. Nebylo co. A teď snad je?

Ne, neni. Jediný, co sem můžu napsat je, že už jsem zase někdo jiný. Někdo, kým jsem nikdy být nechtěla. Ale bylo to nevyhnutelný. Můj egocentrismus mě opět ovládl. Cítím, jak mi teče cévami a naprosto ochromuje můj mozek. A víte co? Kašlu na všechno. Nebudu s tím bojovat. Rozhodla jsem se stát temným ničím. Bude ze mě nechutnej egocentrik, který věří jen v sebe a uznává jen sebe a jde přes mrtvoly. Nepotřebuju, aby mě někdom měl rád. Proč? Proč se hnát za přeludem? To si radši rozřežu zápěstí a budu pozorovat, jak s vytékající krví vytékají poslední kapky slušnosti, loajality, víry a přesvědčení. Stanu se vyvrhelem, někým, kým každý opovrhuje a stejně se na všechny budu dívat s ještě větším odporem a nadřazeností, než oni na mě. Nenávidím celý svět a nejvíc sebe. Nejvíc za tu nenávist... Dobrovolně se stanu věžněm samoty a otrokem hněvu a nenávisti. Se sebeuspokojeností v očích budu ubližovat ostatním lidem a ještě se u toho budu náramně bavit. Budu se kochat jejich zbídačenými obličeji, prosícími o slitování. A já se budu smát, jen smát... A říkat si, jací jsou tupci a jaké mám štěstí, že já taková nejsem. Budu sebevědomá, krásná, přitažlivá a intelektuálka. Budou na mě hledět s obdivem i hrůzou. Budou mě nenávidět pro to, jak skvělá jsem. Budu je využívat a v duchu se jim smát. Budu jim vědomě škodit a ničit štěstí. A nejvíce ze všeho nenávidět sebe za to, jaká jsem. A litovat se. A lhát si. Protože já nikdy nebudu úžasná, krásná ani inteligentní. A nenávidím lidi, kteří jsou. A za to je budu trestat a dokazovat si, že něco dokážu. Ano, to jsem já. Mé pravé já. Seznamte se.
"O život může člověk přijít různě. Smrt je jen jednou z možností..."
Robert L. Fulghum

One step closer

2. října 2011 v 17:30 | Jehně |  Nikdy se nepřestanu ptát...
"Tak je září pryč, zase jsme o něco blíž maturitě..." - řekla s klidem v hlase...

All these words they make no sense
I find bliss in ignorance...

To já teda v klidu nejsem ani trochu! Každý den přemýšlím, kolik toho musím udělat. Čeština, angličtina, biologie, chemie, dějiny umění... Je toho moc... Do toho ještě matika, francouzština a pak mě naserou zemákem. Jako naschvál. No, on to je naschvál. A na svojí obhajobu mají jediné - vysoká škola... Potřebuju trénink mozku, kterej nemám. Biologie a chemie mě fakt baví, ale s tím ostatním nic nestíhám...

Just like before...

Doufala jsem ve změnu, ale zklamala jsem...

I need a little room to breathe
Cause I'm one step closer to the edge
I'm about to break...

Ne, už to takhle dál nejde. Musim začít makat. První maturitním okruhem v biologii je buňka. V chemii atom. V dějinách umění pravěká kultura. Vypracuju to a dám to sem na blog. A pokud ne...potrestám se.

Shut up when I'm talking to you
Shut up, shut up, shut up!!!

Pořád jsem na koních, baví mě to čím dál víc. Na školu se mi myslet vůbec nechce. Sice se snažim víc než dřív a připravuju víc než dřív, ale vždycky to může být lepší. Myslím, že jsou i tací, kteří si myslí, že jsem šprtka nebo suchar nebo něco podobného... Ale to se mi diví? Vždyť jde o mojí budoucnost. Teď se o všem rozhodne. A zatím je čas se připravit...ale pak?

Cause I'm one step closer to the edge
And I'm about to BREAK!

Jojo, Linkin Park mě zase vystihli... Just like before...